piątek, 05 kwietnia 2019 11:56

Wypadek busa na S5

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem samochodu dostawczego doszło na drodze ekspresowej w piątkowe przedpołudnie.

Wypadek miał miejsce 5 kwietnia około godziny 11:00 na wysokości Braciszewa, na pasie S5 w kierunku Poznania. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, dostawczy bus marki Iveco na malborskich numerach rejestracyjnych, zjechał z jezdni na zielone pobocze, po czym koziołkował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które po dotarciu na miejsce zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Kierujący busem zdołał go opuścić o własnych siłach i nie wymagał pomocy medycznej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane