Wydrukuj tę stronę
sobota, 06 kwietnia 2019 13:53

Drzwi otwarte w Ekonomiku

 
Drzwi otwarte w Ekonomiku fot. Rafał Wichniewicz

Niesłabnącą popularnością cieszyły się kwietniowe drzwi otwarte w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych. Placówka przyciągnęła do siebie kandydatów do kilku klas.

Kwiecień to co roku dobra okazja ku temu, by swoją ofertę przedstawiła każda szkoła średnia, działająca na terenie Gniezna. Z takiej możliwości w sobotę 6 kwietnia skorzystał gnieźnieński "Ekonomik", na którego drzwi otwarte przybyła spora grupa młodych osób (niekiedy wraz z rodzicem), by zapoznać się z możliwościami, jakie daje nauka w tej szkole. 

Wszystkich w auli powitał dyrektor ZSEO Sławomir Wierzelewski, który przybliżył kierunki nauczania, a następnie odbył się krótki quiz skierowany do kandydatów. Tuż po tym wszyscy mogli się zapoznać z ofertą szkoły, prezentowaną w różnych klasach, gdzie uczniowie oraz wychowawcy odpowiadali na pytania, jakie pojawiały się w trakcie zapoznawania z ofertą. Nie da się ukryć iż placówka w tym roku ma też czym się pochwalić - w prestiżowym Rankingu Perspektywy, gnieźnieński Ekonomik jako jedyna publiczna placówka w naszym regionie znalazł się na 15 miejscu w skali wojewódzkiej.

O niesłabnącym zainteresowaniu świadczy liczna grupa potencjalnych kandydatów w klasach prezentujących kierunek informatyki oraz logistyki, ale także i pozostałych - organizacji reklamy, ekonomicznego, handlowego oraz szkoły branżowej.

Galeria

1 komentarz