poniedziałek, 08 kwietnia 2019 16:00

Policja zlikwidowała uprawę krzaków konopi

 
Policja zlikwidowała uprawę krzaków konopi źródło: KPP w Gnieźnie

Funkcjonariusze policji zarekwirowali w sumie 26 krzaków konopi indyjskich. Wszystkie znajdowały się na terenie jednej z posesji w gminie Kłecko.

Policjanci z Kłecka, otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji na terenie gminy Kłecko mogą znajdować się krzewy konopi indyjskiej. Informacja ta potwierdziła się w trakcie wizyty funkcjonariuszy. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 26 krzaków krzewów konopi indyjskiej. Rośliny znajdowały się w donicach.

W tej sprawie został zatrzymany 30-letni właściciel uprawy. Wykonane przez techników kryminalistyki testy wykazały, że to marihuana. Substancje te zostaną teraz poddane szczegółowej analizie. Śledczy z Kłecka przedstawili mężczyźnie zarzut uprawy środków odurzających. Sprawa jest w toku.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Niestrajkujący Nienauczyciel poniedziałek, 08 kwietnia 2019 22:32 napisane przez Niestrajkujący Nienauczyciel

    Ja całe życie nie mogę zrozumieć jednego: Wóda, syntetyczny twór stworzony przez człowieka, niszczący totalnie organizm i psychikę jest legalna, dopalacze były legalne, eternit, który zniszczył zdrowie wielu ludzi był legalny, woda w butelkach plastikowych, która powoduje nowotwory jest legalna, wszelkie paliwa kopalne zatruwające powietrze, którym oddychamy są legalne, fale z telefonów komórkowych powodujące raka mózgu są legalne, pestycydy, antybiotyki, herbicydy, konserwanty są legalne... a roślina, którą stworzyła matka natura, jest nielegalna.

  • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 08 kwietnia 2019 19:09 napisane przez Koryfeusz

    Może już czas rozważyć legalizację marihuany. Czarny rynek zostałby znacznie ograniczony, Państwo by zarobiło i większa też będzie kontrola nad jakością tej używki. Teraz to pewnie na tym czarnym rynku to można dostać jakieś paskudztwo, nawet dopalacze zamiast marihuany, a jej legalizacja mogłaby to negatywne zjawisko ograniczyć. Lepiej więc, żeby miłośnicy tej używki korzystali z czegoś sprawdzonego, niż czegoś poza kontrolą i się zatruli tak samo jak w przypadku, gdy ktoś kupi alkohol z nielegalnego źródła, ryzykuje swoim zdrowiem i życiem wtedy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane