wtorek, 09 kwietnia 2019 10:00

Dziewczynka pobiegła za piłką - potrącił ją samochód

 
Dziewczynka pobiegła za piłką - potrącił ją samochód archiwum redakcji

W poniedziałkowe popołudnie na drodze prowadzącej z Kłecka w kierunku Waliszewa doszło do potrącenia 6-letniej dziewczynki. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 kwietnia ogodzinie 16:30 w Dziećmiarkach w gminie Kłecko. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Renault Laguna, 32-letni mieszkaniec gminy Kiszkowo, jadąc od strony Waliszewa w kierunku Kłecka, najechał na 6-letnią dziewczynkę. Wbiegła ona na jezdnię za piłką, która wypadła jej z rąk. Dziewczynka znajdowała się pod opieką dorosłej osoby.

Dziewczynka z ciężkimi obrażeniami ciała została karetką pogotowia ratunkowego przetransportowana do szpitala w Poznaniu. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierujący był trzeźwy. Renault został zabezpieczony na parkingu depozytowym do badań przez biegłego. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

źródło: KPP Gniezno 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny