wtorek, 09 kwietnia 2019 11:02

Zaginął

 

Gnieźnieńscy policjanci poszukują zaginionego 73-letniego mieszkańca Strychowa w gminie Łubowo. Wyszedł z domu i do niego nie powrócił.

Aktualizacja z godziny 15:30 - mężczyzna się odnalazł się dzięki spostrzegawczości mieszkańców, którzy go zauważyli w centrum Gniezna.

W poniedziałek, 8 kwietnia 2019 roku około godziny 7:00 mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i od tej pory nie wiadomo gdzie się znajduje. W domu pozostawił rower, którym się poruszał.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, siwe włosy. Ubrany jest w ciemną dłuższą zimową kurtkę, spodnie czarne na szelkach. Ostatni raz widziany był w dniu zaginięcia o godzinie 7:30 na ul. Kiszkowskiej w Gnieźnie.

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie - ulica Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-03-07 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. (61) 426-02-11, telefon alarmowy 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane