środa, 10 kwietnia 2019 09:38

Mieszkaniec powiatu zaginął w Berlinie

 

Wyjechał do pracy i nie ma z nim kontaktu - kilka dni temu w Berlinie zaginął XX, który wyjechał z Trzemeszna i od tej pory nie wiadomo co się z nim dzieje.

Mężczyzna zgłosił się do polskiego konsulatu w Berlinie. Poszukiwania zostały zakończone.

XX wyjechał do pracy do Berlina, gdzie miał pracować jako pomocnik na budowie. Ostatni raz kontaktował się z rodziną w minioną sobotę 6 kwietnia o godzinie 13:17. Ubrany był w granatowa kurtkę, jeansy, popielatą bluzę i białe adidasy z rażąco zielonymi podeszwami. Miał ze sobą granatową walizkę oraz popielatą torbę na ramię.

Tego dnia 35-letni mężczyzna o godzinie 8 rano wysiadł na stacji Berlin Ostbahnhof, gdzie miał czekać na niego przyszły pracodawca. XX miał ze sobą 250 euro, aby przekazać te pieniądze na zakwaterowanie - taki był zapis w ogłoszeniu. 

Z lokalizacji pozyskanej z telefonu wynika, że był na stacji Berlin Ostbahnhof od 8:01 do 11:04, następnie przemieścił się w okolice Cinestar Cubix am Aleksander Platz i tam przebywał od 11:36 do 11:54. Ostatnia znana lokalizacja pochodzi z godziny 13:17 - znajdował się wtedy w Ehem BND Gebaude. Od tamtej pory nie ma informacji o jego losie, telefon ma wyłączony i w żaden sposób nie próbował nawiązać kontaktu się z najbliższymi, co do tej pory nigdy nie miało miejsca. Ogłoszenie o pracę w międzyczasie zniknęło z listy ofert.

XX ma lat 35, kolor oczu: piwny, kolor włosów: czarny, wzrost: 164, jest szczupłej budowy ciała. Na lewym ramieniu ma tatuaż smoka.

Sprawa została zgłoszona na Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. Wszyscy, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt tel. 61 426 02 11 (kierunkowy do Polski +48) lub telefon alarmowy 112.

2 komentarzy

  • Link do komentarza jojo środa, 10 kwietnia 2019 23:34 napisane przez jojo

    Podobno już się odnalazł cały i zdrowy - informacja z fanpage trzemeszeńskich strażaków (facebook @osptrzemeszno)

  • Link do komentarza Jony środa, 10 kwietnia 2019 20:53 napisane przez Jony

    Już się znalazł

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane