czwartek, 11 kwietnia 2019 13:55

Zderzenie dwóch aut na ul. Roosevelta

 

W czwartkowe, wczesne popołudnie na ruchliwym skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia, około godziny 13:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Roosevelta z ul. Podkomorską i Fabryczną, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Nissan z pojazdem marki Skoda.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz rozlane płyny samochodowe. Wezwany zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy uczestnikom zdarzenia. Na czas prowadzonych działań w rejonie skrzyżowania wprowadzono ręczne kierowanie ruchem. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Dawi sobota, 13 kwietnia 2019 14:27 napisane przez Dawi

  Popieram przedmówców, światła albo rondo rozwiązałoby problem tego skrzyżowania :) Wyjechać stamtąd zwłaszcza w godzinach większego natężenia ruchu graniczy z cudem.

 • Link do komentarza anna sobota, 13 kwietnia 2019 09:30 napisane przez anna

  A może wystarczy zrobić światla? Co będzie tańsze?

 • Link do komentarza Kierowca zawodowy piątek, 12 kwietnia 2019 23:47 napisane przez Kierowca zawodowy

  W tym miescie to nic innego tylko ronda i swiatla. Mniej pospiechu na drodze i wiecej rzyczliwosci wzgledem siebie na drodze. Ze zdjecia widac ze kierujacy nissanem wymosil pierwszenstwo przejazdu na drugim kierujacym. Spieszyl sie ? . Policja kogo uznala wine bo nic w artykule nie pisze na ten temat. Wiem kto jest wlascicielem bialego nissana jak i warsztatu ktory posiada nieopodal. I czy koledzy po fachu uznali jego wine czy dalej ja rozpatruja. Ewidentnie wina bialego nissana. Moze cos wiecej w artykule na temat tego zdarzenia.

 • Link do komentarza Widz czwartek, 11 kwietnia 2019 15:25 napisane przez Widz

  Tam będzie odwieczny problem z wyjazdem. Za duży ruch i nie jednkokrotnie dochodziło do takich sytuacji. Czy tam naprawdę nie można zrobić ronda?

 • Link do komentarza kierowca czwartek, 11 kwietnia 2019 14:53 napisane przez kierowca

  Tam powinny być światła albo małe rondo. To jest bardzo ruchliwe skrzyżowanie,wyjechac z Fabrycznej w kierunku miasta to cud,

 • Link do komentarza Gnieźnianin czwartek, 11 kwietnia 2019 14:05 napisane przez Gnieźnianin

  Z uwagi na częste wypadki na tym skrzyżowaniu przydałoby się i tutaj rondo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane