piątek, 12 kwietnia 2019 15:41

Samochód uderzył w barierki na Trasie

 
Samochód uderzył w barierki na Trasie zdjęcie nadesłane

W piątkowe, wczesne popołudnie, na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Sytuacja miała miejsce 12 kwietnia, chwilę przed godziną 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku Trasy Zjazdy Gnieźnieńskiego (na pasie w kierunku Winiar) samochód osobowy marki Seat uderzył w barierki energochłonne.

Na miejsce zdarzenia przybył zastęp JRG Gniezno, który zabezpieczył uszkodzony pojazd oraz rozlane płyny samochodowe. Zespół ratownictwa medycznego przebadał na miejscu podróżującego autem. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na Trasie odbywał się jednym pasem. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza anna sobota, 13 kwietnia 2019 20:48 napisane przez anna

    A po co on tam wjechał? Jak to zrobił?? Tyle razy tam jechałam i nie dałabym rady tak zjechać...........

  • Link do komentarza bobhaus sobota, 13 kwietnia 2019 09:42 napisane przez bobhaus

    Wygląda jakby kierowca używał w czasie jazdy telefonu komórkowego..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane