sobota, 13 kwietnia 2019 21:11

Zderzenie z radiowozem na ul. Chudoby

 

W sobotni wieczór na os. Tysiąclecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z radiowozem. Przez pewien czas ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia przed godziną 20:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie skrzyżowania ul. Chudoby z ul. Kwiatową doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z radiowozem KIA. 

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który przebadał uczestników kolizji. Zastęp JRG Gniezno zabezpieczył rejon zdarzenia, uszkodzony pojazd i zajął się kierowaniem ruchu wahadłowo. Okoliczności zdarzenia zostaną ustalone.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza pio niedziela, 14 kwietnia 2019 12:20 napisane przez pio

    Zapewne nie było pytania ,,,wzywamy policję czy się dogadamy,,

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane