Wydrukuj tę stronę
niedziela, 14 kwietnia 2019 13:39

Motocykliści rozpoczęli sezon - fotogaleria

 
Motocykliści rozpoczęli sezon - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Kilkuset motocyklistów pojawiło się w niedzielne południe na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Wrzesińskiej. Tym samym właściciele zmotoryzowanych jednośladów zainaugurowali kolejny sezon.

Nie na rynku, bez parady ulicami miasta, ale za to od razu w kameralnym otoczeniu dawnych budynków wojskowych. Klub motocyklowy ClassiC w tym roku zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy w nowej formule, która oznaczała rezygnację z niekończącej się kawalkady pojazdów, przetaczających się przez Gniezno. O tym, że sporej części uczestników jak najbardziej odpowiada ta forma, przemawiają setki maszyn, które pojawiły się na terenie przy ul. Wrzesińskiej. To tu, na zielonym zapleczu Muzeum Zabytków Kultury Technicznej przygotowano atrakcje dla wszystkich gości.

Po dotarciu do byłej jednostki, motocykliści z najróżniejszych zakątków kraju, mogli skosztować przygotowanej strawy, dokonać zakupu akcesoriów do swoich strojów, wziąć udział w różnych turniejach siłowych oraz konkursach z nagrodami. Ponadto nie brakowało ekspozycji unikalnych egzemplarzy jednośladów czy możliwości sprawdzenia swojej maszyny na specjalnym urządzeniu. Wszystkim motocyklistom pozostaje w rozpoczynającym się sezonie życzyć tylko jednego - bezpiecznej jazdy!

Galeria

5 komentarzy