środa, 17 kwietnia 2019 12:10

Złodziej kawy usłyszał zarzuty

 
Złodziej kawy usłyszał zarzuty archiwum redakcji

Zarzut kradzieży dwóch zgrzewek kawy z jednego z gnieźnieńskich marketów usłyszał 26-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Kilka dni temu gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzut kradzieży dwóch zgrzewek kawy 26-letniemu mężczyźnie. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 5 marca na terenie jednego z marketów przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu, a wizerunek sprawcy został opublikowany m.in. na naszym portalu. Sprawca został bardzo szybko rozpoznany i zgłoszony policji.

Straty zostały oszacowane przez sklep na 522,96 zł. Jak ustalili śledczy, podejrzany kawę sprzedał innym osobom po zaniżonej cenie. Wcześniej notowany był za podobne przestępstwa. 

26-latek dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ma również obowiązek naprawienia szkody.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Bezdomny czwartek, 18 kwietnia 2019 11:06 napisane przez Bezdomny

    Jaką karę dostali Sędziowie i Prokuratorzy którzy kradli ?

  • Link do komentarza Jam_Jest czwartek, 18 kwietnia 2019 10:16 napisane przez Jam_Jest

    Pisząc, że wizerunek złodzieja został opublikowany na waszym portalu, nie do końca jest to w prawdzie. Owszem, opublikowaliście zdjęcie "odważnego" złodzieja, ale twarzy jego nikt jakoś nie rozpoznawał — tak więc nie ma co chwalić się czymś, czego nie było.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane