piątek, 19 kwietnia 2019 20:02

Mężczyzna zginął pod pociągiem na Dalkach

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na osiedlu Dalki. Pod nadjeżdżający pociąg wszedł mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia około 19:30 na wysokości ul. Skrajnej. Jak wynika z naszych ustaleń, pod lokomotywę jadącą z Gniezna w kierunku Wrześni nagle wszedł mężczyzna w średnim wieku. W wyniku uderzenia poniósł on śmierć na miejscu. W chwili obecnej w rejonie zdarzenia pracują służby - Policja, Straż Pożarna oraz Służba Ochrony Kolei.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest wtorek, 23 kwietnia 2019 16:39 napisane przez Jam_Jest

  Ad:senior:
  *************
  Faktycznie, zapomniałem sobie podziękować, bardzo dziękuję za przypomnienie.

 • Link do komentarza senior sobota, 20 kwietnia 2019 13:30 napisane przez senior

  Jam_Jest- Bogu dziękuj, że doczekałeś takich czasów. Wszyscy mają co jesć, mogą kupic to jedzenie, mogą mówic, co chcą, dla wszystkich jest pracy w bród, naprawdę, czego chcieć więcej?

 • Link do komentarza Jam_Jest sobota, 20 kwietnia 2019 07:57 napisane przez Jam_Jest

  Zapewne nie chciał doczekać jeszcze gorszych czasów niż obecne i dlatego tak desperacki krok. Jeżeli miał rodzinę, to zrobił im "fajne święta". Ech życie.

 • Link do komentarza Yyyy piątek, 19 kwietnia 2019 20:17 napisane przez Yyyy

  A może rogatki były otwarte i zakończenie odkryto poza szlabanem ustalono

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane