niedziela, 21 kwietnia 2019 13:34

Zmarł drugi poszkodowany w sobotnim wypadku

 
Zmarł drugi poszkodowany w sobotnim wypadku źródło: OSP Kłecko

Bilans sobotniego zdarzenia, w którym samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, jest jeszcze tragiczniejszy. W szpitalu zmarł mężczyzna - drugi z pasażerów.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około 13:20 na drodze pomiędzy Charbowem a Świniarami (gmina Kłecko). Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault, podczas manewru wymijania utracił panowanie nad samochodem, które zjechało z drogi i uderzyło bokiem w przydrożne drzewo.

Na miejscu zginęła 18-letnia dziewczyna, pasażerka Renault. Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie, a drugi mężczyzna, który siedział na fotelu pasażera, po uwolnieniu z samochodu w którym był zakleszczony, został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo starań lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

źródło: OSP Kłecko 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane