czwartek, 25 kwietnia 2019 10:12

Interwencja strażaków niedaleko dworca

 

W czwartkowy ranek gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki miał miejsce w bezpośredniej bliskości torów stacji kolejowej.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia około 9:30 na terenie jednej z nieruchomości położonych przy zjeździe z wiaduktu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do pożaru materiałów drewnianych, składowanych między budynkiem mieszkalnym a torami stacji kolejowej.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły do gaszenia objętej ogniem szopy. Po kilku minutach ogień został opanowany i stłumiony, a tlące się drewniane elementy zaczęto dogaszać. Na miejsce wezwano także policję. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane