czwartek, 25 kwietnia 2019 11:22

Poszukiwani świadkowie wypadku na ul. Armii Krajowej

 
Poszukiwani świadkowie wypadku na ul. Armii Krajowej źródło: KPP w Gnieźnie

Policjanci z Gniezna poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło kilka tygodni temu na osiedlu Grunwaldzkim.

Zdarzenie miało miejsce 19 marca 2019 roku na ul. Armii Krajowej, gdzie około 11:30 doszło do zderzenia rowerzystki z motocyklistą.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z mł. asp. Arturem Wieczorkowskim, policjantem z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 77. Dzwonić można również całą dobę pod numer 61 426 02 11.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane