czwartek, 25 kwietnia 2019 14:00

Złodziej uchwycony na nagraniu. Kto go rozpoznaje?

 
Złodziej uchwycony na nagraniu. Kto go rozpoznaje? źródło: KPP w Gnieźnie

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta. Osoby rozpoznające mężczyznę są proszeni o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, podczas której złodziej zawłaszczył wodę toaletową. Do zdarzenia doszło 22 lutego 2019 na terenie drogerii przy ulicy Chrobrego w Gnieźnie.

Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem, a poniżej można obejrzeć okoliczności kradzieży.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z asp. sztab. Adamem Michalakiem - policjantem zajmującym się sprawą z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, telefonicznie (61) 426-02-81 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 609-802-637. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest sobota, 27 kwietnia 2019 08:44 napisane przez Jam_Jest

    Policja jak chce mieć lepsze wyniki w łapaniu złodziei i nieposiłkowanie się pomocą społeczeństwa, to niech zasugerują tym wszystkim montującym t/z monitoring w sklepach, że kamery powinny być także umieszczane na wysokości umożliwiającej rozpoznawalność danego złodzieja.

  • Link do komentarza czytelnik czwartek, 25 kwietnia 2019 17:10 napisane przez czytelnik

    Te kamery są zdecydowanie za wysoko.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane