piątek, 26 kwietnia 2019 14:15

Uwaga - w nocy może być głośno na przebudowie wiaduktu!

 
Uwaga - w nocy może być głośno na przebudowie wiaduktu! archiwum redakcji

Wykonawca inwestycji, polegającej na poszerzeniu przeprawy na ul. Pod Trzema Mostami, informuje o planowanych pracach, które mogą być uciążliwe dla mieszkańców.

W związku z realizacją ostatniego etapu projektu „Rozbudowa układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie, na odcinku od al. Reymonta do ul. Osiniec”, polegającym na poszerzeniu światła wiaduktu, PKP PLK udzieliła zgody na ograniczenia ruchu pociągów w celu instalacji ścianek szczelnych w godzinach od 0:01 do 5:00 w nocy z 26 na 27 kwietnia oraz z 29 na 30 kwietnia 2019 roku.

Praca sprzętu we wskazanym czasie będzie emitowała hałas o sporym nasileniu, który może być uciążliwy dla mieszkańców. Prace mają na celu zabezpieczenie torowisk przed kolejnymi działaniami wykonawcy inwestycji.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane