piątek, 26 kwietnia 2019 17:20

Pożar budynku. Osiem zastępów w akcji

 
Pożar budynku. Osiem zastępów w akcji źródło: OSP Trzemeszno

W piątkowe, wczesne poopłudnie służby zostały skierowane do pożaru, jaki został zauważony w Grabowie w gminie Trzemeszno.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia, kilka minut przed godziną 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie jednej z posesji doszło do pożaru w parterowym budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano liczne siły z okolic - ochotnicze zastępy z Trzemeszna, Kruchowa, Wymysłowa, Ławek, Strzyżewa Smykowego oraz z gnieźnieńskiej jednostki. Po dotarciu na miejsce zastano pożar trawiący wnętrze budynku gospodarczego, wykonanego z betonowych elementów, który trawił także drewnianą konstrukcję dachu krytego blachą. Po kilkunastu minutach sytuacja została opanowana, jednak ogień strawił sporą część przechowywanego w środku dobytku. Na miejscu obecny był również zespół ratownictwa medycznego.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane