wtorek, 30 kwietnia 2019 14:44

Skradła pieniądze na zapleczu sklepu. Kto ją rozpoznaje?

 
Skradła pieniądze na zapleczu sklepu. Kto ją rozpoznaje? źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują sprawczyni kradzieży, jakiej dokonano kilka tygodni temu w jednym ze sklepów w Trzemesznie. 

Policjanci z Trzemeszna prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w kwocie 900 złotych. Do zdarzenia doszło 8 lutego 2019 roku na terenie zaplecza jednego ze sklepów w Trzemesznie. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, która ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt ze st. sierż. Tomaszem Maciejewskim – policjantem Komisariatu Policji w Trzemesznie, osobiście, pod numerem telefonu 61 426-03-50, poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oficer prasowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Policjanci zapewniają anonimowość.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Redatkor środa, 01 maja 2019 20:20 napisane przez Redatkor

    A ludzie nadal wierzą,że Cyganka prawdę Ci powie

  • Link do komentarza oszczedność wtorek, 30 kwietnia 2019 15:34 napisane przez oszczedność

    21 wiek a kamery nadal z 20

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane