środa, 01 maja 2019 10:16

Pomóżmy małej Iwonce

 
Pomóżmy małej Iwonce zdjęcie nadesłane

Urodzona niespełna rok temu dziewczynka zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Potrzebne jest wsparcie rodzicom, którzy zmagają się z leczeniem córki.

O chorobie Iwonki rodzice dowiedzieli się w kwietniu tego roku. Od momentu, kiedy usłyszeli opinię lekarską, dopadła ich bezsilność, ale zdecydowali się walczyć o zdrowie córki. Od tej chwili dziecko przebywa na oddziale onkologicznym w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu

- Córka będzie miała przetaczaną krew, mdleje mi na rączkach, płacze i skręca się z bólu, jest nieobecna, to najgorszy widok dla matki. Jestem z nią, a nie mogę jej w żaden sposób pomóc - pisze matka dziewczynki, dodając dalej: - Błagam Państwa apeluję o pomoc. Sama nie jestem w stanie udźwignąć ciężaru jakim są koszty leczenia, dojazdów gdziekolwiek (w Gnieźnie mam jeszcze jedną 3-letnią córeczkę, która tęskni i płacze), kosztów potrzebnych witamin, chusteczek, pampersów, specjalnej żywności, czy kosmetyków, a także rzeczy potrzebnych małej w tej chwili.

Osoby chcące pomóc mogą oddać krew lub wesprzeć finansowo rodzinę za pomocą serwisu pomagam.pl: https://pomagam.pl/naratunekiwonce

Donatorzy mogą przekazać krew na dane:
Iwona Kowalewska
Grupa krwi 0 Rh- (ujemny)
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera ul. Szpitalna 22/33 Poznań

3 komentarzy

 • Link do komentarza Martyna czwartek, 02 maja 2019 19:45 napisane przez Martyna

  Obojętna grupa krwi ważne że dla Iwonki. Wystarczy podać przy oddawaniu wniosku dane małej Iwonki i wtedy krew idzie na konto.

 • Link do komentarza Wzlotowisko czwartek, 02 maja 2019 18:53 napisane przez Wzlotowisko

  Można oddać każdą grupę krwi. Liczy się jednostka za jednostkę. Pani odda swoją grupę krwi, Iwonka dostanie wzamian inną.
  Ślicznie dziękujemy za pomoc ❤

 • Link do komentarza anna środa, 01 maja 2019 14:32 napisane przez anna

  Witam, czy mozna oddać inną grupę krwi? Oczywiście w tym celu aby pomóc małej IWONCE?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane