sobota, 04 maja 2019 16:46

Zderzenie na skrzyżowaniu

 
Zderzenie na skrzyżowaniu źródło: OSP Czerniejewo

W sobotnie, wczesne popołudnie w Czerniejewie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 4 maja około godziny 13:15 na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Wrzesińskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji doszło do zderzenia, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe.

Na miejsce zdarzenia przyjechało zadysponowane OSP Czerniejewo, które zabezpieczyło rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz udzieliło pomocy osobie poszkodowanej. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego, została ona przekazana na dalsze badania. Na miejsce przybyło także JRG Gniezno.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami. 

źródło: OSP Czerniejewo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane