środa, 08 maja 2019 16:47

Zderzenie na ul. Słonecznej

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Surowieckiego. 

8 maja, kilka minut przed godziną 16:00 na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do do zderzenia samochodu osobwego marki Skoda z Fiatem, w wyniku którego oba pojazdy przemieściły się na jezdni. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przyjeździe zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz zajęły się kierowaniem wahadłowo ruchem na drodze. Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał osoby poszkodowane, po czym jedną z nich przetransportował do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane