czwartek, 09 maja 2019 20:53

Zderzenie na zjeździe z S5

 
Zderzenie na zjeździe z S5 źródło: OSP Łubowo

W czwartkowe, późne popołudnie na węźle Gniezno Południe doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pojazdu ciężarowego.

Do zgłoszenia o wypadku służby otrzymały wezwanie 9 maja kilka minut po godzinie 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, podczas zjeżdżania z drogi ekspresowej S5 na drogę wojewódzką nr 194 w kierunku Gniezna, samochód osobowy marki Seat wpadł w poślizg, w wyniku czego pojazd uderzył w jadącą ciężarówkę, a następnie odbił w barierki energochłonne.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży - OSP Łubowo i dwa JRG Gniezno, które po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczyły rejon kolizji oraz uszkodzony samochód osobowy. Na szczęście w wyniku zdarzenia żadna z osób podróżujących mniejszym pojazdem nie odniosła obrażeń i pomoc medyczna nie była potrzebna. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z niewielkimi utrudnieniami.

źródło: OSP Łubowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane