sobota, 11 maja 2019 08:29

Zderzenie na wjeździe do Gniezna

 
Zderzenie na wjeździe do Gniezna źródło: PSP Gniezno

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątkowe, wczesne popołudnie na skrzyżowaniu Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego i ul. Gdańskiej.

Do zdarzenia doszło 10 maja około godziny 14:40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu TZG w kierunku ul. Gdańskiej oraz stacji benzynowej, doszło do silnego czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jeden z pojazdów wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno, które po przybyciu zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał na miejscu jednego z kierujących, który uskarżał się na ból w klatce piersiowej, ale nie wymagał on hospitalizacji. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno


6 komentarzy

 • Link do komentarza Marco poniedziałek, 13 maja 2019 10:16 napisane przez Marco

  Wjazd na to skrzyżowanie od strony stacji Lotos powinien być wyłącznie w prawo. Kto by chciał skręcić w lewo w kierunku Poznania to powinien po skręcie w prawo dojechać aż do ronda ( przy S 5) i tam nawrócić tam na Poznań ! Podobnie z wjazdem z Gdańskiej na Trasę Zjazdu G. Wjazd na trasę Zajazdu G. też powinien być wyłącznie w prawo ( w kierunku Poznania) !!. Komu zależało by, by jechać w kierunku Bydgoszczy to powinien się cofnąć aż do wiaduktu Solidarności. Takie połowiczne rozwiązanie bez budowania jakiegoś mostu i dodatkowych zjazdów było by najtańsze ! Czekam na inne, w miarę tanie i bezinwestycyjne propozycje

 • Link do komentarza Kierowca niedziela, 12 maja 2019 21:39 napisane przez Kierowca

  Tylko rondo

 • Link do komentarza Anna niedziela, 12 maja 2019 09:31 napisane przez Anna

  Może macie rację lecz tam jest taki ruch tirów i nie wiem czy to mądre rozwiązanie? to jest obwodnica a nie centrum gdzie jadą same osobówki.... A co do Wrzesinskiej to odliczam dni i mce aby otworzyli 3 mosty bo tam się stoi a nie jedzie! A kultura jazdy i słownictwa jest bogata! Poza tym nie wiem jak miasto rozwiąże problem tego wyjazdu z Galerii Piastowej od tyłu, to dobre rozwiązanie aby tam był wyjazd a nie wszystko zamykać......

 • Link do komentarza szofer sobota, 11 maja 2019 23:19 napisane przez szofer

  Anna, trzeba umieć jeździc, z nie pisać, że potrzeba świateł. Rondo to idealne rozwiazanie, a swiatla wcale nie upłynniaja ruchu!

 • Link do komentarza kierowca sobota, 11 maja 2019 11:17 napisane przez kierowca

  żadnych świateł tam powinno być rondo 2 pasmowe i może niedzielni kierowcy by się nauczyli w końcu poruszać po nich. pomimo, ze mam 5 lat prawko to wiem jak się poruszać po rondach i nie wymusza pierwszeństwa jak inni na ul wrzesińskiej. a teraz widzę jak ludzie hejt na mnie cisną bo młody się odezwał jak poruszać się po rondzie

 • Link do komentarza Anna sobota, 11 maja 2019 08:53 napisane przez Anna

  To jeden z trudniejszych wyjazdów na trasę. Nieraz stoi się kilka minut aby wjechać.Uważam,że tam powinno być jakieś mądre rozwiązanie typu światła tylko nie ronnnnnndoooooo!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane