poniedziałek, 13 maja 2019 08:04

Samochód uderzył w drzewo

 
Samochód uderzył w drzewo źródło: OSP Witkowo

W niedzielny wieczór na drodze pomiędzy Witkowem a Trzemesznem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. 

12 maja 2019 r. o godzinie 18:40 służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do jakiego miało dojść w lesie na szosie prowadzącej z Witkowa do Trzemeszna. Jak wynikało ze zgłoszenia, samochód osobowy miał tam uderzyć w drzewo. 

Na miejscu jako pierwszy pojawił się zastęp OSP Witkowo, który zastał samochód osobowy po kolizji z drzewem, najprawdopodobniej na skutek utraty panowania nad pojazdem na mokrej nawierzchni. Kierujący opuścił auto o własnych siłach, a po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego został przebadany. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane