Wydrukuj tę stronę
piątek, 17 maja 2019 07:59

„Łowca pedofilów” pomógł zatrzymać zboczeńca z Gniezna!

 
„Łowca pedofilów” pomógł zatrzymać zboczeńca z Gniezna! archiwum redakcji

W miniony czwartek policjanci z Gniezna dokonali zatrzymania mężczyzny, który planował umówić się na seks z 14-letnią dziewczynką. Zboczeniec nie wiedział jednak, że pod nią podszył się jeden z mieszkańców Grodu Lecha.

O sprawie poinformował nas Krzysztof Dymkowski, słynny w kraju „łowca pedofilów”, który od szeregu lat wyłapuje zwyrodnialców, przede wszystkim umawiających się z nieletnimi w Internecie. Jak nam przekazał, o sprawie dowiedział się kiedy był w Sanoku na innej akcji, gdzie również dokonano zatrzymania zboczeńca: - Napisał do mnie internauta Piotr z Gniezna, że pisze z człowiekiem z Gniezna którego zna z widzenia. Ten człowiek był świadom, że pisze z dziewczynką lat 14. Gdy Piotr wysłał do mnie zapis rozmów zbladłem i postanowiłem to natychmiast przejąć. Był to bardzo groźny, typowy pedofil, który wysłał do dziecka swoje zdjęcia z twarzą jak się onanizuje. Podejrzany napisał do dziecka, że uprawiał już seks z dzieckiem lat 14 (...). Zrobiło mi się niedobrze czytając zapis rozmów (...) - informuje nas Krzysztof Dymkowski. 

Jak dodał, zboczeniec w kontrolowanej przez Piotra rozmowie naciskał o wysyłanie zdjęć wykonanych przez dziewczynkę w wannie, czym próbował uzyskać pornografię dziecięcą. Krzysztof Dymkowski natychmiast poinformował o sprawie gnieźnieńskich policjantów, bowiem zboczeniec umówił się z "14-latką" na czwartek 16 maja około godziny 13:30 w rejonie restauracji i stacji benzynowej przy ul. Żwirki i Wigury.

O umówionej godzinie teren już był obstawiony przez policjantów, którzy dokonali zatrzymania zboczeńca. Mężczyzna był bardzo ostrożny i przed umówioną godziną spotkania dokładnie obserwował teren. Zatrzymano go w rejonie ul. Żwirki i Wigury, niedaleko ronda PCK.

Gnieźnieńska policja potwierdziła iż mężczyzna został zatrzymany i został przewieziony na komendę. Sprawę prowadzi miejscowa Prokuratura Rejonowa. Na tę chwilę nie udziela się dodatkowych informacji z uwagi na dobro postępowania. Według naszych ustaleń zatrzymany to młody mieszkaniec Gniezna.

 

Szczegóły będzie można zobaczyć w szóstym sezonie serialu Łowca Pedofilów emitowanym w każdą niedzielę o godzinie 22.30 na kanale Polsat Play oraz portalu Ipla.

19 komentarzy