sobota, 18 maja 2019 21:13

Ewakuacja galerii, na miejscu strażacy

 
Ewakuacja galerii, na miejscu strażacy zdjęcie nadesłane

W sobotni wieczór ewakuowano ostatnich klientów oraz pracowników sklepów galerii handlowej przy ul. Pałuckiej. Przyczyną miał być pożar w jednym z pomieszczeń.

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy, którzy przekazali nam, że kilka minut przed godziną 21:00 zarządzono ewakuację całego obiektu handlowego. Na miejsce zdarzenia przyjechały zadysponowane zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną oraz policja. Według informacji, jakie udało się nam nieoficjalnie otrzymać, w jednym z pomieszczeń galerii doszło do pożaru. Na te chwilę nie są znane pełne okoliczności zdarzenia. Działania strażaków na miejscu wciąż trwają.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane