środa, 22 maja 2019 09:23

Zderzenie w Żydowie

 
Zderzenie w Żydowie źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowe, wczesne popołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów.

Do zdarzenia doszło 21 maja, około godziny 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie DK15 w kierunku Wrześni tuż za Żydowem doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat z Mercedesem typu bus. 

Po otrzymaniu informacji o wypadku na miejsce zadysponowano zastępy OSP z Czerniejewa, Żydowa, Gniezna i Wrześni, po czym okazało się już po dotarciu iż nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń, a wszyscy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Działania na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w samochodzie osobowym oraz na kierowaniu ruchem wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane