środa, 22 maja 2019 12:20

Kolejny zboczeniec zatrzymany - umówił się z 12-latką

 
Kolejny zboczeniec zatrzymany - umówił się z 12-latką zdjęcie nadesłane

W środowy ranek na Winiarach doszło do obywatelskiego ujęcia mężczyzny, który umówił się z 12-letnią dziewczynką na seks. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Do kolejnego zdarzenia związanego z próbą wykorzystania seksualnego osoby małoletniej doszło w Gnieźnie. Jak udało się nam dowiedzieć, w środę 22 maja około godziny 9:00 na os. Władysława Łokietka doszło do obywatelskiego zatrzymania młodego mężczyzny, który w Internecie umówił się z 12-letnią dziewczynką (pod którą podszywał się jeden z mieszkańców Gniezna).

Według naszych ustaleń zboczeniec proponował pieniądze za spotkanie, w trakcie którego miało dojść do innej czynności seksualnej. Na miejsce wezwano policję.

Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna trafił do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Jak przekazała nam oficer prasowy asp. sztab. Anna Osińska, po przeprowadzeniu czynności został on zatrzymany, jako podejrzany z art. 200a par. 2 czyli wykorzystania sieci teleinformatycznej w celu proponowania czynności seksualnych osobie małoletniej. Według naszych informacji mężczyzna nie jest z Gniezna.

Mieszkaniec, który przyczynił się do zatrzymania zboczeńca przekazał nam: - Rodzice powinni być wyczuleni i uważać na to, co ich dzieci robią w Internecie.

11 komentarzy

 • Link do komentarza wicek sobota, 25 maja 2019 19:09 napisane przez wicek

  Dlaczego nikt nie chwali policji i wszystkich którzy policji pomagają .Ludzie udało się zatrzymać dewianta . Pomyślcie TO MOGŁA BYĆ TWOJA CÓRKA lub WNUCZKA. Wszystkim , którzy przyczynili się do zatrzymania przestępcy DZIĘKUJĘ .

 • Link do komentarza olo piątek, 24 maja 2019 10:02 napisane przez olo

  Pewnie i tak go wypuszczą jak tego pierwszego zboka

 • Link do komentarza Biegik czwartek, 23 maja 2019 18:39 napisane przez Biegik

  Gdyby był księdzem szybko zaopiekowali by się nim koledzy, ukryli go przed wymiarem sprawiedliwości i cała sprawa została zamieciona pod dywan

 • Link do komentarza M czwartek, 23 maja 2019 12:33 napisane przez M

  Komentatorzy podnoszą problem że ten zboczeniec nie jest księdzem i co z tego tego przestępcę nikt nie przenosi, nie kryje został namierzony i jest w miejscu gdzie powinien być i to na długo.

 • Link do komentarza Gnieźnianin czwartek, 23 maja 2019 08:12 napisane przez Gnieźnianin

  Komuś się coś pomieszało nikt nie mówi że nie ma pedofili wsród nas, ale zwykły cywilny pedofil nie pracuje jako człowiek powszechnego zaufania i przede wszystkim nie jest chroniony przez nikogo. Największe zło zrobili biskupi wprowadzając ochronke dla pedofili i teraz za to zapłacą i to wszystko. Trzeba więcej czytać, myśleć i nie oglądać tvp.

 • Link do komentarza do SZ i gnieźnianina czwartek, 23 maja 2019 07:40 napisane przez do SZ i gnieźnianina

  do SZ i gnieźnianina: czy uważacie, że podofilów nie ma w kościele? Czy uważacie, że nie ma takiego problem? Czy biskup wiedząc o przestępstwie, nie zgłaszając tego faktu policji/prokuratorze i przenosząc księdza pedofila do innej parafii i w pewnym sensie tuszując sprawę, nie jest odpowiedzialny za ten czyn? A co z recydwistami w KK?
  Z drugiej strony cieszę się bardzo, że następny złapany

 • Link do komentarza krismax środa, 22 maja 2019 20:42 napisane przez krismax

  Moje poprzednie auto, widać trafiło w dobre ręce...

 • Link do komentarza Brawo!!! środa, 22 maja 2019 20:00 napisane przez Brawo!!!

  Wszystko w rękach prokuratora a nie policji....

 • Link do komentarza SZ środa, 22 maja 2019 15:22 napisane przez SZ

  I co ????????????? Pedofilia kościelna to igła w stogu siana!!! Zobaczcie ilu pedofilow jest wśrod nas !!! Najwyższy czas zabrać się za tych dwoch gejow, ktorzy młodych chłopcow wywozą do Niemiec . Dla nich to biznes dla wielu rodzin tragedia.

 • Link do komentarza gnieźnianin środa, 22 maja 2019 13:34 napisane przez gnieźnianin

  No i proszę, znowu nie jest to ksiądz! I co wy na to wszyszcy, ktorzy plują na kosciol katolicki?

 • Link do komentarza Kibic środa, 22 maja 2019 12:36 napisane przez Kibic

  Może Policja zanim go wypuszczą lub prokurator , zezwoli na ujawnienie jego wizerunku byśmy my rodzice mogli sami bronić swoje dzieci przed pedofilami których tylko trzeba przesłuchać po czym wypuścić na wolność.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane