Wydrukuj tę stronę
środa, 22 maja 2019 12:20

Kolejny zboczeniec zatrzymany - umówił się z 12-latką

 
Kolejny zboczeniec zatrzymany - umówił się z 12-latką zdjęcie nadesłane

W środowy ranek na Winiarach doszło do obywatelskiego ujęcia mężczyzny, który umówił się z 12-letnią dziewczynką na seks. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Do kolejnego zdarzenia związanego z próbą wykorzystania seksualnego osoby małoletniej doszło w Gnieźnie. Jak udało się nam dowiedzieć, w środę 22 maja około godziny 9:00 na os. Władysława Łokietka doszło do obywatelskiego zatrzymania młodego mężczyzny, który w Internecie umówił się z 12-letnią dziewczynką (pod którą podszywał się jeden z mieszkańców Gniezna).

Według naszych ustaleń zboczeniec proponował pieniądze za spotkanie, w trakcie którego miało dojść do innej czynności seksualnej. Na miejsce wezwano policję.

Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna trafił do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Jak przekazała nam oficer prasowy asp. sztab. Anna Osińska, po przeprowadzeniu czynności został on zatrzymany, jako podejrzany z art. 200a par. 2 czyli wykorzystania sieci teleinformatycznej w celu proponowania czynności seksualnych osobie małoletniej. Według naszych informacji mężczyzna nie jest z Gniezna.

Mieszkaniec, który przyczynił się do zatrzymania zboczeńca przekazał nam: - Rodzice powinni być wyczuleni i uważać na to, co ich dzieci robią w Internecie.

11 komentarzy