czwartek, 23 maja 2019 07:51

Spotkanie z Joanną Lichocką

  mn

W środowy wieczór w sali Hotelu Ibis odbyło się spotkanie parlamentarzystów PiS, w tym posłanki Joanny Lichockiej, z mieszkańcami.

Wizyta Joanny Lichockiej była związana z jej startem w wyborach do Europarlamentu, które są zaplanowane już za kilka dni. W trakcie spotkania, zorganizowanego przez posła Krzysztofa Ostrowskiego i senatora Roberta Gawła, była okazja, by posłuchać nie tyle o dotychczasowych działaniach podjętych przez parlamentarzystkę obecnej kadencji Sejmu, ale także by podsumować kończącą się kampanię, rozpoczętą kilka tygodni temu.

W trakcie spotkania Joanna Lichocka podkreślała przede wszystkim, by zachęcać innych do uczestnictwa w wyborach, gdyż to od tego zależy, jak liczną reprezentację w Europarlamencie będzie mieć Polska oraz nasz region. Przy tym każdy z obecnych w sali miał okazję skierować pytania do posłanki, dotyczących różnych tematów, zarówno sytuacji w kraju, jak i na kontynencie.

3 komentarzy

  • Link do komentarza senior czwartek, 23 maja 2019 18:43 napisane przez senior

    Do "janzkolna" - nie podoba się różaniec? A w ogóle czy Pan wie, czym on jest i jakie łaski można uzyskać odmawiając go? Jeśli nie ma Pan takiej wiedzy, to proszę milczeć na ten temat i nie obrażać wierzących i praktykujących. Jeszcze kiedyś nadejdzie moment, że pożałuje Pan swoich słów. A w ogóle to komentarze powinny być merytoryczne, a nie cyniczne, szanowny "janiezkona"!

  • Link do komentarza janzkolna czwartek, 23 maja 2019 14:26 napisane przez janzkolna

    Ostrowski chyba się od dłuższego czasu nawiedził i jest wykonawcą woli partii. Gaweł nie zaszkodzić nie pomóc i całe kółko różańcowe GP z geotermią. Spotkanie to przekonywanie przekonanych. No a ten najlepszy ??? poseł pisu jeździ po wsiach powiatu i ma frekwencję średnio 5 osób.

  • Link do komentarza Czytelnik czwartek, 23 maja 2019 11:18 napisane przez Czytelnik

    Wspaniali i merytoryczni kandydaci PiS. Idziemy na wybory.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane