poniedziałek, 27 maja 2019 11:34

Skradł telefon w sklepie. Kto go rozpoznaje? - nagranie

 
Skradł telefon w sklepie. Kto go rozpoznaje? - nagranie kadr z kamery monitoringu

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Gdańskiej. 

Do przywłaszczenia mienia doszło 23 kwietnia 2019 roku w jednym ze sklepów z towarem elektronicznym. Mężczyzna przywłaszczył telefon komórkowy marki Huawei Y7 Prime. Sprawcę zarejestrowały kamery. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. 

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-02-87 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11 lub numerem alarmowym 112. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci zapewniają anonimowość.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane