sobota, 25 maja 2019 11:19

Poszukiwany sprawca kradzieży sklepowej - nagranie

 
Poszukiwany sprawca kradzieży sklepowej - nagranie Źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, którzy ma związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć i nagrania, proszeni są o kontakt z policją.

Do przywłaszczenia mienia doszło 28 lutego 2019 roku w przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Mężczyzna w jednym ze sklepów drogeryjnych w Gnieźnie przywłaszczył zestawy kosmetyczne - sprawcę zarejestrowały kamery. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z asp. sztab. Marcinem Bednarkiem - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-02-83 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu niedziela, 26 maja 2019 10:56 napisane przez Endriu

    Zabrał za 50 złotych a szukają jakby zabrał milion

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane