niedziela, 26 maja 2019 20:10

Dachowanie po zderzeniu

 
Dachowanie po zderzeniu źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu dróg w Strzyżewie Smykowym w gminie Gniezno, doszło do groźnego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce 26 maja, około godziny 15:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu dróg przechodzących przez Strzyżewo Smykowe doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jeden z nich dachował w rowie. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, OSP Modliszewo oraz OSP Strzyżewo Smykowe, które po dotarciu zabezpieczyły uszkodzone pojazdy oraz rejon zdarzenia. Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach, a przybyłe zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały dwie osoby do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe 

1 komentarz

  • Link do komentarza asdasd poniedziałek, 27 maja 2019 08:13 napisane przez asdasd

    szybciej jedźcie ludzie szybciej !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane