czwartek, 30 maja 2019 19:32

Kolejny zboczeniec zatrzymany

 

W czwartkowe, późne popołudnie doszło do trzeciego w tym miesiącu ujęcia obywatelskiego mężczyzny, który umówił się z małoletnią na seks. Zatrzymanie miało miejsce w Witkowie.

Do ujęcia mężczyzny miało dojść 30 maja kilka minut przed godziną 18, gdy czekał on w umówionym miejscu koło jednego sklepów w Witkowie. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, zboczeniec w średnim wieku miał za pośrednictwem jednego z internetowych czatów umówić się z 13-letnią dziewczynką, pod którą podszywała się osoba dorosła. Mężczyzna miał zaproponować "nastolatce" stosunek seksualny.

Po jego ujęciu na miejsce wezwano policję, która dokonała zatrzymania mężczyzny. W jego sprawie trwają obecnie dalsze czynności.

4 komentarzy

 • Link do komentarza KEGAN piątek, 31 maja 2019 17:51 napisane przez KEGAN

  I nie był to ksiądz- ludziska muszą być zaskoczeni.

 • Link do komentarza obywatel piątek, 31 maja 2019 08:40 napisane przez obywatel

  nie rozumiem, dlaczego "cywilnych" zboczeńców wyłapuje się na zasadzie "obywatelskich zatrzymań" , czy tylko obywatele mogą ich zatrzymywać ?

 • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 31 maja 2019 06:15 napisane przez Mieszkaniec

  Jeszcze trochę a nasz powiat będzie znany nie od części historycznej a od pedofilskiej

 • Link do komentarza jojo czwartek, 30 maja 2019 22:56 napisane przez jojo

  Gniezno okazuje się być pedofilskim zagłębiem. Strach wypuszczać dzieci z domu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny