niedziela, 02 czerwca 2019 10:00

Zasnął na dachu - wezwano służby

 
Zasnął na dachu - wezwano służby źródło: OSP Trzemeszno

Do nietypowej interwencji zostali zadysponowani strażacy z OSP Trzemeszno w minioną sobotę. Powodem był mężczyzna, który miał nieprzytomny leżeć na dachu.

Sytuacja miała miejsce w Cytrynowie (gmina Trzemeszno) 1 czerwca, chwilę przed godziną 19:00. Służby powiadomione o zdarzeniu, zostały zadysponowane do tej miejscowości, gdzie według zgłoszenia na dachu jednego z budynków miał znajdować się nieprzytomny mężczyzna.

Po dotarciu i dokonaniu wstępnego rozpoznania przez druhów z OSP okazało się, że na dachu faktycznie się znajduje osoba, z którą najwyraźniej jest utrudniony kontakt, ale nie jest ona nieprzytomna tylko... śpi i znajduje się pod wpływem alkoholu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz asekuracji przy sprowadzaniu ww. osoby na ziemię. Zadysponowane służby z Gniezna (w tym drabina mechaniczna) zostały zawrócone do jednostki. Na miejscu obecna była także policja z Trzemeszna.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane