Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 03 czerwca 2019 21:25

Kolejny zboczeniec umówił się w centrum Gniezna

 
Kolejny zboczeniec umówił się w centrum Gniezna archiwum redakcji

W poniedziałkowy wieczór doszło do czwartego w ostatnim czasie ujęcia obywatelskiego mężczyzny, który umówił się z osobą małoletnią na seks. Zatrzymanie miało miejsce w centrum Gniezna.

Do ujęcia mężczyzny doszło w poniedziałek 3 czerwca około 20:30, gdy podjechał swoim samochodem w umówione miejsce na Zielonym Rynku w Gnieźnie.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, zboczeniec w młodym wieku miał za pośrednictwem jednego z internetowych czatów (Czateria.pl) umówić się z 12-letnią dziewczynką, pod którą podszywała się osoba dorosła. Mężczyzna miał zaproponować "nastolatce" stosunek seksualny za pieniądze.

Po jego obywatelskim ujęciu na miejsce wezwano policję, która dokonała zatrzymania mężczyzny. Na tę chwilę nie wiadomo, czy jest on z Gniezna. W jego sprawie trwają obecnie dalsze czynności.

To już czwarte tego typu zatrzymanie w ostatnim czasie na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Kilka dni temu dokonano tego w Witkowie - sprawca pochodził z innego miasta i umówił się w tej miejscowości na spotkanie z osobą "małoletnią". Wcześniej podobne zdarzenie miało miejsce także na Winiarach w Gnieźnie oraz na ul. Żwirki i Wigury. We wszystkich przypadkach schemat był ten sam - zboczeńcy wyłapywali potencjalne ofiary za pośrednictwem internetowych czatów, oferując stosunek lub inną czynność w zamian za pieniądze.

5 komentarzy