czwartek, 06 czerwca 2019 12:28

Pożar przy magazynie sklepu na ul. 3 Maja

 

W czwartkowe przedpołudnie strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki został zauważony na terenie placu przed sklepem przy ul. 3 Maja.

Do zdarzenia doszło 6 czerwca około godziny 11:40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na placu przed sklepem z branży budowlanej, doszło do pożaru palet składowanych przy magazynie. W wyniku szybko rozwijającego się ognia, po chwili w płomieniach stała cała sterta, a także fragment elewacji ze styropianu.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły do akcji gaśniczej, dzięki czemu ogień nie rozwinął się na dalszą część budynku. W chwili obecnej na miejscu wciąż trwają działania strażaków, którzy dokonują przewietrzenia budynku magazynowego.

 

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane