piątek, 07 czerwca 2019 14:31

Zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. Kierowca miał 4 promile

 

W piątkowe, wczesne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego doszło na obwodnicy śródmieścia. Ruch odbywał się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca, około 13:45 na estakadzie TZG na wysokości parkingu przy ul. Żuławy (na pasie w kierunku na Bydgoszcz). Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na miejscu po przybyciu zastano samochód dostawczy po kolizji z barierami energochłonnymi, stojący w poprzek drogi. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zajął się kierowcą pojazdu. Jak udało się nam oficjalnie potwierdzić na Policji, u mężczyzny po badaniu stwierdzono 4 promile alkoholu. W wyniku zdarzenia, jeden z elementów, który odpadł z pojazdu, uszkodził także inny samochód postawiony na parkingu pod estakadą.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami jednym pasem. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Aaaaaalllllllaaaa sobota, 08 czerwca 2019 13:31 napisane przez Aaaaaalllllllaaaa

    Szkoda tylko ze przez to zdarzenie całe Kostrzewskiego i Poznańska stały w korku.

  • Link do komentarza bonhaus sobota, 08 czerwca 2019 07:45 napisane przez bonhaus

    Za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym minimum 5 lat odsiadki. Prawo Jazdy zabrane dożywotnio. Bez możliwości zdawania ponownie by otrzymać nowe.Żadnych ulg z tytułu że to ojciec dzieci czy tez innych.

  • Link do komentarza Trzeźwa sobota, 08 czerwca 2019 00:39 napisane przez Trzeźwa

    Całe szczęście, że to się tylko na szkodach materialnych skończyło! A ilu takim złoczyńcom się udaje .....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane