Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 10 czerwca 2019 08:55

Skradła 5 tys. złotych. Kto ją rozpoznaje?

 
Skradła 5 tys. złotych. Kto ją rozpoznaje? źródło: KPP w Gnieźnie

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawczyni przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w jednej z placówek bankowych na terenie centrum miasta.

Do przywłaszczenia mienia doszło 18 czerwca 2018 roku przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Kobieta przywłaszczyła pieniądze w kwocie 5 000 złotych, które znajdowały się we wpłatomacie na korytarzu banku. Sprawczynię tego czynu zarejestrowały kamery, ale do chwili obecnej nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt z mł. asp. Albinem Stec - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-02-83 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP w Gnieźnie

Galeria

4 komentarzy