wtorek, 11 czerwca 2019 09:28

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego potrącenia

 
Poszukiwani świadkowie śmiertelnego potrącenia archiwum redakcji

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 1 maja na ul. Kościuszki. W zdarzeniu tym śmierć poniosła 81-letnia kobieta.

Gnieźnieńscy funkcjonariusze poszukują osób, które 1 maja w południe mogły być świadkami zdarzenia, do jakiego doszło na ul. Kościuszki. Wówczas to doszło do wypadku, w którym 81-letnia kobieta została potrącona przez pojazd marki BMW 525i. Poszkodowana, mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, poniosła śmierć. 

W związku z tym zdarzeniem prowadzone są czynności, dlatego policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o zgłaszanie się do prowadzącego postępowanie mł. asp. Artura Wieczorkowskiego z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie osobiście: przy ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie pokój nr 213 lub telefonicznie 61 426-02-77 (pn. - pt. w godzinach 7:30-15:30).

2 komentarzy

  • Link do komentarza marta środa, 12 czerwca 2019 07:09 napisane przez marta

    A kamery na urzedzie miejskim to za malo?

  • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 11 czerwca 2019 09:33 napisane przez mieszkaniec

    A na budynku Urzędu Miasta nie ma kamer monitoringu ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane