wtorek, 11 czerwca 2019 10:40

Zaśnięcie przyczyną wypadku

 
Zaśnięcie przyczyną wypadku źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 11 czerwca około 2:15 na DK 15 na wysokości Jankowa Dolnego, kierujący pojazdem marki Audi na skutek zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na lewe pobocze. Po uderzeniu w słupek rozpoczął hamowanie, jednak mimo to samochód wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i udzieliły pomocy jednej z poszkodowanych osób. Zadysponowany zespół ratownictwa medycznego po przebadaniu na miejscu zabrał ją do szpitala.

Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem był trzeźwy. Dowód rejestracyjny samochodu został zatrzymany. 

zdjęcia: OSP Strzyżewo Smykowe


3 komentarzy

  • Link do komentarza duch sobota, 15 czerwca 2019 12:53 napisane przez duch

    Dobrze że nikt nie jechał z przeciwka

  • Link do komentarza Dawid wtorek, 11 czerwca 2019 22:25 napisane przez Dawid

    Jechał za szybko... nie zasnął

  • Link do komentarza pierożek wtorek, 11 czerwca 2019 11:00 napisane przez pierożek

    w ten upał, nie ma się co dziwić, ale niestety zdrowie ważniejsze, w taki upał, duzo pić i niestety często się zatrzymywać i odpoczywać....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane