piątek, 14 czerwca 2019 12:23

Poszukują świadków śmiertelnego potrącenia na S5

 
Poszukują świadków śmiertelnego potrącenia na S5 źródło: Google Street View

Osoby, które mogły być świadkami zdarzenia drogowego, w wyniku którego zginął około 45-letni mężczyzna, proszeni są o zgłaszanie się na policję.

W miniony poniedziałek na drodze ekspresowej S5 między Czachurkami a Wagowem, w rowie koło pasu ruchu w kierunku Gniezna znaleziono zwłoki mężczyzny.

Jak informuje serwis epoznan.pl, w chwili obecnej trwa wciąż postępowanie wyjaśniające, ale jednocześnie poszukiwani są potencjalni świadkowie tego zdarzenia: - Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 10 czerwca 2019 roku około godziny 15:00 na drodze krajowej S-5 jadąc w kierunku Gniezna na wysokości miejscowości Czachurki. Tam doszło do potrącenia mężczyzny w wieku ok. 45 lat przez nieznany pojazd. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - informuje Małgorzata Tamborska z poznańskiej policji dla epoznan.pl

Z uwagi na fakt iż do zdarzenia doszło w dzień oraz miało to miejsce na trasie prowadzącej w kierunku Gniezna, być może są osoby, które widziały to zdarzenie lub zauważyły coś niepokojącego w miniony poniedziałek. Świadkowie wypadku lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tragicznego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z policjantami: osobiście – w poznańskiej komendzie przy ul. Szylinga 2, pokój nr 32 lub telefonicznie pod nr tel. (061) 84 144 26 w godzinach od 7:00 do 15:00 lub pod czynnymi całą dobę numerami: (061) 84 15613 lub 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane