poniedziałek, 17 czerwca 2019 07:38

Czasowa zmiana kursów linii 5, 11 i 13 w centrum

 
Czasowa zmiana kursów linii 5, 11 i 13 w centrum archiwum redakcji

W związku z zapadnięciem się jezdni na Rondzie Polskiego Czerwonego Krzyża, trzy linie autobusowe w poniedziałek 17 czerwca mają zmieniony przebieg kursu w jedną stronę.

Prawdopodobna awaria wodociągu na jezdni Ronda PCK sprawiła iż na jego fragmencie zapadła się jezdnia. W związku z prowadzonymi pracami drogowymi, zamknięty będzie na nim pas ruchu umożliwiający objazd z ul. Żwirki i Wigury na ul. 3 Maja.

W związku z tym linie MPK nr 5, 11 i 13 z Winiar w kierunku centrum od dziś do odwołania pojadą z pominięciem przystanków na ul. 3 Maja w kierunku centrum. Kursy odbywać się będą przez ul. Żwirki i Wigury oraz Wyszyńskiego (na obowiązujących tam przystankach). W stronę Winiar te same linie kursują bez zmian! 

3 komentarzy

 • Link do komentarza Kierowca poniedziałek, 17 czerwca 2019 11:36 napisane przez Kierowca

  Chciałbym serdecznie pogratulować idiotyzmu temu, kto ustawił wczoraj na tym rondzie w poprzek barierkę, bez żadnego oznakowania tego przed nim. Jadąc ze Żwirki w 3 Maja, na środku ronda można było mieć czołowe spotkanie z tym genialnym pomysłem, którego nijak nie można dojrzeć przez roślinność wcześniej niż 1-2 metry przed nim.

  Nawiasem mówiąc, chyba ktoś już w to przede mną przygrzał, bo widziałem pełno pomarańczowego plastiku na drodze, a ja sam też uniknąłem uderzenia tylko przez to, że przepuszczałem skuter i wolno jechałem.

 • Link do komentarza pracownik poniedziałek, 17 czerwca 2019 10:25 napisane przez pracownik

  a MPK od rana zero informacji!!!! ludzie czekali na przystanku na 3 maja i nie wiedzieli co jest grane

 • Link do komentarza rezigiusz poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:11 napisane przez rezigiusz

  Przykro mi to pisać jako mieszkańcowi Gniezna ale wszyscy inteligentni mieszkańcy widzą iż miasto "zapada się". Cóż szef Magistratu został wybrany przez ponad 20 tyś mieszkańców , którym najwidoczniej podoba się taki stan rzeczy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane