poniedziałek, 17 czerwca 2019 06:59

Warsztaty Bezpieczne Dziecko

  mn
Warsztaty Bezpieczne Dziecko zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Bezpieczne Dziecko”, zorganizowanych przez gnieźnieńską Ligę Patriotów.

Podczas warsztatów rodzice mogli zapoznać się z prawnymi informacjami na temat pedofilii. Te cześć warsztatów prowadziła adwokat Karolina Ciemny. Podczas szkolenia zainteresowani mogli dowiedzieć się nieco o statystykach dotyczących przestępstw seksualnych, obowiązujących przepisach karnych a także o orzecznictwie dotyczącym przestępstw pedofilskich.

W tym samym czasie, kiedy rodzice zgłębiali wiedzę teoretyczną, dzieci uczestniczyły w warsztatach z samoobrony, podczas których zostały poddane próbie ulegania namowom nieznanych osób, poznały techniki uwalniania się z uchwytów oraz ucieczki. Tę część warsztatów prowadzili – Karolina Koszela i Ramzes Temczuk. Oferta warsztatów przyciągnęła kilkanaścioro rodziców, którzy po zakończeniu już dopytywali o kolejną odsłonę. A ta, już wkrótce.

1 komentarz

  • Link do komentarza wyborca czwartek, 20 czerwca 2019 22:04 napisane przez wyborca

    Co to jest za twór Liga Patriotów? Jaki ma statut, czym się zajmuje, gdzie ma siedzibę?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane