wtorek, 18 czerwca 2019 12:41

Rozpędzone BMW uderzyło w bariery na S5

 

W poniedziałkowy, wczesny wieczór na drodze ekspresowej S5 w rejonie Węzła Kłecko doszło do zdarzenia drogowego. 

Do zdarzenia doszło 17 czerwca, chwilę po godzinie 18. Jak wynika z ustaleń policji, na odcinku S5 na pasie w kierunku Bydgoszczy 32-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, kierując samochodem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w bariery energochłonne.

W wyniku zdarzenia kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, a przybyły zespół ratownictwa medycznego opatrzył go na miejscu. Zadysponowany zastęp JRG Gniezno zabezpieczył uszkodzony pojazd do czasu usunięcia go z jezdni. Kierujący został ukarany mandatem karnym. Na czas prowadzonych działań ruch na S5 odbywał się jednym pasem.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Anna środa, 19 czerwca 2019 18:35 napisane przez Anna

    Szkoda barier

  • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 18 czerwca 2019 14:09 napisane przez rezigiusz

    Cóż kolejne Będziesz Mieć Wypadek składane w RP

  • Link do komentarza Bmw wtorek, 18 czerwca 2019 12:47 napisane przez Bmw

    Będzie Miał Wydatki

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane