poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:28

Interwencja straży pożarnej na os. Jagiellońskim

 

Zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do zdarzenia, do jakiego doszło w jednym z wieżowców na Winiarach. Sprawa jednak zakończyła się szczęśliwie.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca, chwilę przed godziną 19. Jak z nieoficjalnych informacji wynika, mieszkańcy zauważyli dym wydobywający się z jednego z okien w budynku wielorodzinnym na os. Jagiellońskim. Po zaalarmowaniu na miejsce zadysponowano straż pożarną, która przyjechała w sile dwóch zastępów oraz drabiny mechanicznej.

Po dotarciu na miejsce strażacy zaczęli przygotowywać się do akcji gaśniczej, ale w międzyczasie okazało się, że drzwi od mieszkania otworzyła jedna z przebywających w nim osób - przyczyną zadymienia była przypalającą się potrawa. Tym samym działania służb na miejscu zostały zakończone. Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj na os. Orła Białego również w godzinach wieczornych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane