wtorek, 18 czerwca 2019 19:00

Utknęli w windzie - pomogli strażacy

 
Utknęli w windzie - pomogli strażacy archiwum redakcji

W nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z wieżowców na Winiarach zacięła się winda. Uwięzione w środku osoby uwolnili dopiero wezwani strażacy.

Do zdarzenia doszło 18 czerwca po północy w budynku wielorodzinnym na os. Jagiellońskim. Jak udało się nam dowiedzieć, winda zatrzymała się między drugim i trzecim piętrem - w środku utknęły dwie osoby, które nie mogły wydostać się na zewnątrz. 

Mimo prób skontaktowania się z konserwatorem, nie udało się go uzyskać, dlatego na pomoc wezwano strażaków. Po dojeździe zastępu z gnieźnieńskiej jednostki na miejsce, w krótkim czasie dokonali oni otwarcia drzwi i pomogli wyjść zamkniętym w środku osobom - żadnej z nich nic się nie stało. Na miejscu była również policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza  windziarka wtorek, 18 czerwca 2019 22:36 napisane przez windziarka

    To konserwator nie ma dyżuru 24h????? Przecież spółdzielnia chyba bierze na to w czynszu?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane