piątek, 21 czerwca 2019 17:22

Dwie osoby w szpitalu po uderzeniu w drzewo

 
Dwie osoby w szpitalu po uderzeniu w drzewo źródło: OSP Łubowo

W piątkowe południe na szosie z Gniezna do Kiszkowa doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca kilkanaście minut przed godziną 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na drodze wojewódzkiej nr 197 w miejscowości Owieczki samochód osobowy marki Honda uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce wypadku zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Przybyły zespół ratownictwa medycznego, po badaniu na miejscu podróżujących Hondą, zadecydował o przetransportowaniu dwóch osób do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane