wtorek, 25 czerwca 2019 07:03

Szkolenia ZUS w Gnieźnie

  mn
Szkolenia ZUS w Gnieźnie źródło: Google Street View

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenie, skierowane do pracodawców i pracowników.

Jedną ze zmian, które weszły z życie od stycznia 2019 r. było wprowadzenie projektu e-akta, czyli skrócenie okresu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej z 50 na 10 lat. Zmiana ta pociągnęła za sobą konieczność przekazywania do ZUS więcej informacji w dokumentach ubezpieczeniowych. Zakład Ubezpieczeń Społecznych dostosował również program Płatnik i aplikację e-Płatnik do nowych przepisów. W związku z powyższym szkolenie dotyczyć będą nowych zasad przechowywania akt pracowniczych.

Szkolenie odbędzie się 27 czerwca, w godz. od 13.00 do 15.00, w sali 205 gnieźnieńskiego inspektoratu ZUS, przy ul. Sienkiewicza 4. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo - adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Minister sobota, 22 czerwca 2019 15:01 napisane przez Minister

    Mnie tylko jedno zastanawia ostatnio głośno się mówi, że 40 latkpwie na swoje emerytury będą mieć głosowe. To ja się pytam skoro płace z mojej pensji składki na ZUS tzn na fundusz emerytalny to dlaczego nie są mi one wypłacone w całości tylko w ochlapach?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane